işinizde EBM Pazarlama Kullanımı İçin İpuçları

Hiç popüler sosyal medya sitesi, EBM kullandınız mı? Eğer o kadar çok daha fazla sadece arkadaşlarınızla ve aile üyeleri ile sosyalleşme için kullanılabileceğini biliyor muydunuz? EBM çok işinizi pazarlamak için harika bir yerdir. bazı yararlı EBM pazarlama ipuçlarını öğrenmek için okumaya devam edin. Eğer gerçekten müşteriler ve potansiyel müşterilerle ulaşmaya caddeleri çeşitli alabilir. Yalnızca hayal gücü ve eğitim olarak devre dışı bırakılmıştır ve bu makalede, en azından, ikincisi ile size yardımcı olacaktır. Eğer gerçekten müşteriler ve potansiyel müşterilerle ulaşmaya caddeleri çeşitli alabilir. Yalnızca hayal gücü ve eğitim olarak devre dışı bırakılmıştır ve bu makalede, en azından, ikincisi ile size yardımcı olacaktır.

CPA Network

Sosyal medya pazarlama kampanyası geliştirmek için EBM Insights'ı kullanın. güncellemeler en popüler olduğunu öğrenmek için EBM Analizler'i edin. Mümkünse, daha benzer güncelleme paylaş. abonelerinizin EBM kampanyası ilgi kaybediyor farkederseniz, kampanyanız için daha ilginç içerik oluşturmak için çaba.

Kalanından ayrı duran ulaştırabilmektedir eşsiz EBM sayfası oluşturun. CPA üzerinde pazarlama anahtarıdır sadece diğer çocuklar gibi görünmüyor etmektir. Hemen hemen herkes bu gün EBM kullanır, böylece rakiplerinizden biri önce fark edilmesi istiyorsanız farklı olmalıdır.

Sayfanızdaki üzerinde heyecan ölmesine izin vermeyin. Haftada en az birkaç kez güncellenmesi kendinizi adayın. Eğer yoksa, sizin takipçileri ihmal hissetmek için gidiyoruz ve muhtemelen kadar tutkuyla sizi veya ürünlerini takip etmeyecek. Bir sayfayı oluşturduktan sonra, onun bakımı taahhüt edilmelidir.

Düzenli olarak yayın EBM sayfasında. Sadece, iş sayfası oluşturmak birkaç mesaj ilk gün yapmak ve sonra birkaç ay boyunca gönderme durma. sık güncellenen sayfanızı tutarak değil o çok fazla daha fazla bul önemsemiyorum kitlenizi gösterir. İşiniz için bu EBM sayfasını gerekiyorsa, o zaman çizelgesini gönderme çeşit sopa.

Sadece işiniz için özel bir grup oluşturun. Bu sorulara cevap ve takipçileri ile iletişim sağlayan, sizin için çok şey pekiştirmek olacaktır. Sunduğunuz yeni ürünler veya indirimler hakkında Abonelerinize bildirin. Bu, müşterileriniz ile tanımak için iyi bir yoldur.

Ana şeyi dinleme olun. Bu hayat dersi çok EBM gerçekten önemli. İnsanlar en konuşulması istemiyoruz. Onlar konuştum olmak istiyorum. Bu onları duyma ve konuşma dışına göre yanıt gelir. EBM Hangi daha iyi bir dinleyici, daha fanlar yapacağız söyledi.

CPA Network

Kullanım resimler. Bunu yaptıktan sonra sitenizin EBM arkadaşları ve hayranları ile resim paylaşabilir kurdu. Bu resimler ürününüzün olabilir, ya da ilham verici veya komik resmi olabilir. Müşterileriniz sitede genelinde poz yükseltir ve size insanları götürecek kendi EBM arkadaşlarıyla birlikte bu resimleri paylaşacak.

Profil sayfanıza fotoğraf ekleyin. İnsanlar resimleri seviyorum ve gerçekten bir resim bin kelimeye bedeldir doğrudur. Hayranlarınız ürün veya hizmetlerinizle, ya da ne anlama ile, müşterilerinize sunduğunuz görebilirsiniz, bunlar şirketiniz için bir bağlantının daha hissedeceksiniz.

Yalnızca mevcut müşterileri hedeflemek "özel kitleler" kullanmak istiyorsanız. sizin için yararlı her ikisi de, dönüşüm oranınız bu taktiği kullanarak artacak ve kampanya maliyeti düşürecektir.

CPA Network

. Bunu EBM pazarlama içine almak için çok zor olmadığını şimdi görmelisiniz. Yapmanız gereken tek şey burada öğrendim ve EBM pazarlama hakkında ne yapabilirsiniz şu andan itibaren öğrenmeye devam ne kullanımıdır. Rakibiniz önünüzde olsun ve mümkün olduğunca kısa sürede bu çalışmaya izin vermeyin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *